O nas

Rzetelny, bezpośredni partner

CGA Invest Spain współpracuje bezpośrednio z Hiszpańskimi deweloperami i jest ich partnerem biznesowym. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem inwestycji, dlatego dobrze znamy wszystkie posiadane w portfolio oferty. Przed podjęciem współpracy na rzecz sprzedaży nieruchomości nasi przedstawiciele dokładnie poznają teren, na którym będą powstawać nieruchomości, wszelkie udogodnienia zarówno w sprzedawanych apartamentach jak i na terenie budowanych kompleksów. Dzięki współpracy z działem prawnym każda inwestycja jest sprawdzona pod względem bezpieczeństwa zakupu.
poland

Oddział w Polsce

Profesjonalne doradztwo przy wyborze najlepszej inwestycji, pomoc przy planowaniu wyjazdu, zakupu biletu lotniczego i pobytu na terenie Hiszpanii.

spain (1)

Oddział w Hiszpanii

Pośredniczenie w kontakcie z deweloperem, opieka podczas pobytu w Hiszpani, pomoc w procesach formalno-prawnych i podczas przebiegu transakcji.

Dlaczego my?

Bycie bezpośrednim przedstawicielem Hiszpańskich deweloperów budujących nieruchomości w Costa Blanca pozwala nam na utrzymanie ceny na poziomie tej oferowanej wprost przez dewelopera. Dodatkowo posiadamy dwa oddziały, jeden pracujący na terenie Polski pozwalający na kontakt jeszcze przed wyjazdem za granicę, drugi w Hiszpanii – dzięki czemu klient przebywający w obcym kraju ma zapewnioną stałą opiekę podczas zwiedzania inwestycji, ma możliwość poznania atutów najbliższej okolicy, oraz co niezwykle istotne, pomoc w pokonaniu bariery językowej. Pracując z naszymi klientami w ten sposób, zapewniamy bezpieczeństwo formalno-prawne na każdym etapie transakcji, pomagamy w rozmowach z deweloperem, pośredniczymy w pozyskaniu przez klienta kredytu hipotetycznego, wspieramy wszystkie procesy formalne niezbędne do dokonania transakcji, w tym założenie hiszpańskiego konta bankowego oraz pomagamy przy współpracy z prawnikiem i tłumaczem. Nie pobieramy przy tym jakiejkolwiek prowizji od transakcji kupna. Współpraca z przedstawicielami CGA Invest Spain nie jest usługą dodatkowo płatną, klient przy finalizacji inwestycji ponosi jedynie koszty związane z jej zakupem i obsługa prawną.

Mówimy po hiszpańsku, angielsku
i po polsku!

W naszym zespole pracują wykwalifikowane osoby, które od lat mieszkają w Hiszpanii i doskonale znają nie tylko miejscowe atrakcje i kulturę, ale przede wszystkim rynek nieruchomości oraz obowiązujące prawo.

Nasze doświadczenie

CGA Invest Spain wchodzi w skład Grupy, zbierającej doświadczenie od ponad dwóch dekad. Od lat współpracujemy z Polskimi deweloperami, sprzedając z powodzeniem zarówno lokale mieszkalne, domy, apartamenty inwestycyjne oraz lokale użytkowe. Na terenie Polski od 1998 roku Grupa współpracowała z jednym z największych deweloperów wrocławskich, co zaowocowało budową blisko 1000 nieruchomości mieszkalnych w granicach miasta i w miejscowościach ościennych. W 2008 roku związaliśmy się z Ośrodkiem Czarna Góra, gdzie początkowo priorytetem Grupy był rozwój terenu, rewitalizacja istniejącej infrastruktury i współpraca z lokalną społecznością. Następnie skupiliśmy się na stworzeniu bazy noclegowej poprzez zaprojektowanie i wybudowanie nowoczesnych, komercyjnych obiektów wpisujących się w górski krajobraz okolicy oraz pełne zarządzanie nimi.

Doświadczenie w branży nieruchomości mieszkalnych

Na przełomie lat 90/2000 Grupa wniosła olbrzymi wkład w infrastrukturę miejską zachodniej części Wrocławia. W ramach pracy Grupy została zrealizowana budowa ponad 1000 domów oraz mieszkań. Silną stroną realizowanych inwestycji było posiadanie profesjonalnej wiedzy z zakresu prowadzenia procesu deweloperskiego, budowy infrastruktury związanej z zagospodarowaniem terenu a także prowadzenie własnego działu sprzedaży nieruchomości. W ciągu 12 lat działalności powstały kompleksy z domami jednorodzinnymi w zabudowie szeregowej, mieszkaniami w budynkach wielorodzinnych oraz apartamenty.
0 +
sprzedanych domów i nieruchomości mieszkalnych
0 +
lat pracy nad inwestycjami mieszkalnymi we Wrocławiu i okolicy

Doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych

Od 2008 intensywnie rozwijamy Ośrodek Czarna Góra, w miejscowości Sienna. W ciągu 14 lat działalności powstało 9 obiektów noclegowych w systemie condo, w których znajduje się ponad 600 wybudowanych i sprzedanych przez nas apartamentów inwestycyjnych. Nasza Grupa z powodzeniem realizuje procesy projektowe, inwestycyjne, realizuje budowę, opiekuje się naszymi klientami i koordynuje zawarcie umów z nowymi Właścicielami. W naszym portfolio znajdują się również inwestycje mające na celu usprawnić komunikację na terenie Ośrodka, polepszyć jakość wypoczynku, dostarczyć nowych atrakcji dla zwiedzających. Zrealizowaliśmy budowę 3 stref spa&wellness z basenami, zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi, atrakcyjnym saunarium i strefą wypoczynku oraz gabinetami spa. Na terenie Ośrodka znajduje się 8 punktów gastronomicznych i usługowych. Wieloletnie inwestowanie w rozbudowę infrastruktury sportowej i turystycznej spowodowało, że Czarna Góra Resort to obecnie jeden z największych, całorocznych ośrodków górskich w Polsce, z doskonałym zapleczem dla narciarzy i snowboardzistów oraz atrakcjami dostępnymi w sezonie letnim.
0 +
jednostek noclegowych w wybudowanych obiektach
0
wybudowanych obiektów noclegowych na terenie Czarna Góra Resort
0 +
apartamentów inwestycyjnych
0
wybudowane strefy basenowe, relaksacyjne oraz spa&wellness
0
wybudowanych i z powodzeniem prowadzonych punktów gastronomicznych

Rozszerzenie działalności

Nasze bogate doświadczenie w zakresie zarówno procesów związanych z powstawaniem inwestycji, jak i dalszą obsługą, sprzedażą i opieką nad transakcją pozwala nam wyjść do klientów z nową ofertą. Znajomość wszystkich etapów powstawania inwestycji, procesów budowlanych pozwala nam wybrać tylko najlepszych deweloperów i oferować w naszym portfolio tylko sprawdzone pod katem formalno-prawnym, bezpieczne dla klienta inwestycje. Własny oddział w Hiszpanii to olbrzymie ułatwienie dla klienta, który może czuć się zaopiekowany już od pierwszych chwil na terenie Hiszpanii.

Biuro CGA Invest Spain w Hiszpanii

Calle: La Sal 2/5 c Esc.1 03182 Torrevieja [Alicante]

Compare listings

Porównaj