Idealna nieruchomość dla tych, którzy chcą cieszyć się śródziemnomorskim stylem życia w jednej z najlepszych lokalizacji na Costa Blanca, ze wspaniałymi widokami na pole golfowe i Morze Śródziemne. Cisza, spokój i promienie zachodzącego słońca będą otulać Państwa z każdej strony.  

Oferowany bungalow to nieruchomość posiadająca 3 sypialnie i 2 łazienki, o łącznej powierzchni około 88 m2 z pięknym, przestronnym salonem o powierzchni 35m2, zintegrowanym z jadalnią i kuchnią. Duże sypialnie zaprojektowano wraz z funkcjonalnymi, zabudowanymi szafami. W łazienkach znajdują się hiszpańskie kafle, ogrzewanie podłogowe oraz kabiny prysznicowe.  

To co wyróżnia bungalow na tle innych nieruchomości to dwa słoneczne tarasy o łącznej powierzchni 5prawie 80m2. Prywatna przestrzeń daje możliwość swobodnego wypoczywania na świeżym powietrzu we własne oazie spokoju ciszy.  

Orientacja i rozmieszczenie nieruchomości pozwalają zoptymalizować pomieszczenia, aby w pełni wykorzystać naturalne światło i cieszyć się wspaniałymi widokami na morze i przyrodę. 

Mieszkania posiadają scentralizowaną instalację klimatyzacyjną oraz system wentylacyjny, który stale odnawia powietrze wewnątrz. Dodatkowo zamontowany system aerotermiczny, który dostarcza ciepłą wodę w bardzo wydajny sposób, co pozwoli znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Apartamenty zostały zaprojektowane zgodnie ze standardami zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska, z wykorzystaniem różnych systemów aktywnych i pasywnych, aby osiągnąć maksymalną oszczędność energii i wydajność. 

Tuż obok bungalowa znajduje się wspólny basen z brodzikiem, częścią rekreacyjną i wolnymi leżankami wypoczynkowymi. Osiedle posiada wiele udogodnień, które zamieniają go w wymarzone miejsce: strefę sportową, siłownię, strefę relaksu, kabiny do telepracy, ogród aromatyczny, kącik zabaw dla dzieci. 

Obok kompleksu mieści się pole golfowe Puig Campana, z którego podczas gry można podziwiać spektakularny widok panoramy miasta Benidrom oraz Morza Śródziemnego. 

Kompleks z bungalowami mieści się w jednej z najlepszych lokalizacji na Costa Blanca, zaledwie 40 minut jazdy od międzynarodowego lotniska Alicante. 
To wspaniała okazja i przywilej móc żyć blisko plaży, pola golfowego, w pobliżu wszystkich wygód oraz usług dodatkowych. 

Compare listings

Porównaj
Natalia
  • Natalia